• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Доступ до публічної інформації

ЩО ТАКЕ ДОСТУП ДО ПУБЛІЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ

Правове забезпечення права на доступ до публічної інформації є однією з найважливіших гарантій становлення будь-якого демократичного суспільства. Ще з 1766 року Закон Швеції про свободу преси визначив принцип, згідно з яким урядові документи мають бути відкритими для суспільства, а також надав громадянам право звертатися із запитом до урядових органів щодо надання документів. У цілому досвід інших країн, які прийняли закони про доступ до публічної інформації, свідчить про позитивний вплив таких законодавчих змін на реалізацію громадянами інших основоположних прав, підвищення ефективності діяльності органів влади, а також зменшення ризиків корупції.

З метою забезпечення прозорості та відкритості суб'єктів владних повноважень, створення механізмів реалізації права кожного на доступ до інформації, що знаходиться у володінні суб'єктів владних повноважень, інших розпорядників публічної інформації, та інформації, що становить суспільний інтерес, 13 січня 2011 року Верховною Радою України прийнято нову редакцію Закону України «Про інформацію» та Закон України «Про доступ до публічної інформації», які набрали чинності 9 травня 2011 року.

Дошкільний навчальний заклад визнаний як юридична особа, зареєстрований Статут закладу рішенням виконкому Білоцерківської міської ради Київської області (нова редакція) № 356-20-VIІ від 01.12.2016.

Режим роботи груп ДНЗ відповідає запитам батьків. За 10,5 годинним режимом роботи працює 13 груп.

Ліцензований обсяг - 330 місць.

Фактична кількість - 240 дітей.

Мова освітнього процесу – українська.

Входи ДНЗ № 15 "Теремок" обладнані пандусами.

Кiлькiсть переглядiв: 48