• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Наші традиції

мишки Тедди

Наші традиції

Наш дитячий садочок «Теремок» багатий своїми традиціями, яких ми дотримуємось багато років:

1 вересня – День знань. Для дошкільнят – це свято зустрічі в новому навчальному році, спогади про літо, розваги, ігри, конкурси.

14 жовтня - Свято Покрови. Вихованці садочка знайомляться з історією козацтва в Україні, з традиціями та обрядами, яких дотримувались українці в цей день.

15-25 жовтня – святкові осінні ранки. В гості до наших малят приходить Осінь з дарунками. Діти вчать пісні і вірші, присвячені Осені. Відбуваються імпровізовані ярмарки, виставки,лялькові вистави, розваги тощо.

6 грудня – День Збройних Сил України. Всі вітають майбутніх захисників Вітчизни-хлопчиків. Проходять розваги, ігри, естафети, спортивні конкурси і змагання.

13 грудня – свято Андрія. Цього дня в садочку відбуваються Українські Вечорниці, діти знайомляться з обрядовими дійствами свята.

19 грудня – Свято Миколи. До діток приходить Святий Миколай. До слухняних діточок-з подарунками, а до неслухняних-з різочками. Малята вчать пісні та вірші. В яких прославляють Святого Миколая.

20-31 грудня – Новорічні ранки, Новий рік. Це найулюбленіше свято для малечі. На свято приходять герої улюблених мультфільмів, казок, Снігуронька, Дід Мороз з подарунками та іграми, а також яскраво вбрана ялинка..

7 січня – Різдво. У закладі проходять обрядові дійства, розваги для дітей, колядки.

13-14 січня – свято Маланки і Василя. Діти розповідають щедрівки, посипалки, виконують обрядові дійства.

14 лютого - День Святого Валентина. Діти із задоволенням виготовляють валентинки.

8 Березня – Міжнародний жіночий день. В «Теремку» вітаємо матусь. Діти вчать вірші, пісні, готують подарунки своїм мамам, бабусям, сестричкам.

15-24 квітня – Веснянки. Проходять святкові ранки – малята вітають прихід Весни.

Друга неділя травня – День Матері. Діти готують привітання матерям.

9 травня – День Перемоги. У цей день старші дошкільнята знайомляться з історією народу, готують вірші, подарунки для гостей.

20-25 травня – Урочисті і хвилюючі святкові ранки, присвячені випуску дітей старших груп із дошкільного закладу. Вітаємо наших вихованців із здобуттям дошкільної освіти.

мышонок

Кiлькiсть переглядiв: 560